• raga01
  • قالیشویی برای تمام فصول
  • قالیشویی ممتاز پایتخت
image carousel by WOWSlider.com v7.7

رنگبرداری فرش,رنگبرداری,رنگبرداری قالی,رنگبرداری فرش دستباف,رنگبرداری قالی دستباف

قالیشویی دستباف

 قالیشویی

قالیشویی و خشکشویی موکت راگا 22510041-22518001

خدمات قالیشویی:

خشکشویی مبلمان و موکت

شستشوی انواع فرشهای دستباف و ماشینی

بارعایت اصول مذهبی با بهترین مواد شوینده و نرم کننده

رفوگری ، رفع پوسیدگی ورنگبرداری

با استفاده از روش های زیر می توانید به روند مسطح شدن فرش(قالیشویی) کمک نمایید , اگر چنانچه فرش به خودی خود صاف نمی باشد :

تا کردن چین فرش (قالیشویی)در جهت مخالف . این عمل را “رول معکوس” یا “رول به پشت” می نامند . هنگام رول نمودن به دقت به سروصداهای ناشی از شکستن فرش گوش دهید . اگر شما هرگونه صدایی شنیدید , بلافاصله توقف نمایید .

اجسام سنگین مانند مبل را در بالای فرش قرار دهید , اجازه دهید با وزن خود , چین و چروک و محل تا خوردگی ها را مسطح نماید .فرش(قالیشویی) خود را بر روی یک سطح صاف پهن نمایید . فرش نیاز دارد که صاف پهن شود تا به درستی اقدامات مسطح شدن آن صورت گیرد . اگر در به گوشه ای می چسبد آن را درست پهن نمایید تا کاملا بر روی زمین مسطح باشد . اجازه دهید فرش به مدت حداقل 24 تا 28 ساعت با وزن خود بصورت مسطح پهن باشد . برای برخی از فرشها این زمان ممکن است به چند هفته به طول بیانجامد .

 

متفخریم که در طول سالهای فعالیتمان با مشتری های بسیاری اعم از  شرکت های دولتی و غیر دولتی , دانشگاهها ,بیمارستان ها , تالارها ,مهدکودک ها و...همکاری داشته و خدمات مختلفی از جمله : خشکشویی مبل و موکت وخوشخواب  ,ششستشوی فرش دستبافت و ماشینی و ابریشم ,شستشوی پرده و پتو ,ترمیم فرش دستباقت , رفو , لکه گیری , ریشه بافی ,حاشیه زنی ,رفع آثار سوختگی را به این عزیزان ارائه داده ایم .

آیا مایل به استفاده از خدمات ما هستید همین حالا با ما تماس بگیرید

دفنر مرکزی : 22510041 - 22518001

شعبه غرب : 44024771 - 44024881 - 86018048 - 88569728

شعبه شرق : 77739447 - 77739450 - 33835071 - 33803577

شعبه شمال : 22325917 – 22314514

قالیشویی حرفه ای بوده که از قدیم در ایران توسط افراد دوره گرد که همراه خود پاروی قالیشویی داشتند انجام میشده است و این افراد که کارشان قالیشویی در کوچه ها و معابر و نزدیک جویها بوده قالی ها مشستند و در قبالش پولی دریافت میکردند امروزه نیز کمابیش این عمل توسط همان افراد که قالیشویی  سیار هستند انجام میشود لیکن با پیشرفت صنعت و ساخت دستگاههای قالیشویی مجهز کار قاللیشویی توسط دستگاه انجام میشود

کاMain Menu

قالیشویی

قالیشویی

============================== قالیشویی حرفه ای,قالیشویی اصیل,قالیشویی با اسلوب,قالیشویی در کوچه,قالیشویی در معابر,قالیشویی و سایت,سئوی قالیشویی,قالیشویی اصل,قالیشویی با امکانات قالیشویی راگا با هدف کیفیت در خدمات و داشتن تجربه در زمینه شستشو و خشکشویی فرش های نفیس و دستبافت ومبلمان چرم و استیل و ... فعالیت میکند و هم اکنون با داشتن کادری مجرب و متعهد و بهره گیری از دانش و فن آوری روز توانسته است با شرکت ها و ارگان های دولتی و خصوصی همکاری داشته باشد . امید است بتوانیم با تکیه بر اصل مشتری مداری و صداقت کاری و بهبود مستمر خدمات شایسته در راستای تامین نیازهای شما کارفرمایان محترم به این هدف مهم نائل گردیم مهمترین خدماتی که قالیشویی راگا در سیاست کاری خود قرار میدهد , شستشوی فرش های ابریشم و گل ابریشم و اعلا بدون مواد با متد جدید و خشکشویی مبلمان در منزل با خشک کن های اتوماتیک می باشد.

قالیشویی راگا :قالیشویی با امکانات برتر