• raga01
  • قالیشویی برای تمام فصول
  • قالیشویی ممتاز پایتخت
image carousel by WOWSlider.com v7.7

قالیشویی در مناطق تهران

قالیشویی|قالیشوئی|قالیشوی|قالیشویی راگا

شستشوی فرش و قالی در تهران

شستشوی فرش(قالیشویی) بدون چروک:فرش (قالیشویی)خود را بر روی یک سطح صاف پهن نمایید . فرش نیاز دارد که صاف پهن شود تا به درستی اقدامات مسطح شدن آن صورت گیرد .  اگر در به گوشه ای می چسبد آن را درست پهن نمایید تا کاملا بر روی زمین مسطح باشد . اجازه دهید فرش به مدت حداقل 24 تا 28 ساعت با وزن خود بصورت مسطح پهن باشد . برای برخی از فرشها این زمان ممکن است به چند هفته به طول بیانجامد .

با استفاده از  روش های زیر می توانید به روند مسطح شدن فرش(قالیشویی) کمک نمایید , اگر چنانچه فرش به خودی خود صاف نمی باشد :

 

تا کردن چین فرش (قالیشویی)در جهت مخالف . این عمل را “رول معکوس” یا “رول به پشت” می نامند . هنگام رول نمودن به دقت به سروصداهای ناشی از شکستن فرش گوش دهید . اگر شما هرگونه صدایی شنیدید , بلافاصله توقف نمایید .

اجسام سنگین مانند مبل را در بالای فرش قرار دهید , اجازه دهید با وزن خود , چین و چروک و محل تا خوردگی ها را مسطح نماید .فرش(قالیشویی) خود را بر روی یک سطح صاف پهن نمایید . فرش نیاز دارد که صاف پهن شود تا به درستی اقدامات مسطح شدن آن صورت گیرد .  اگر در به گوشه ای می چسبد آن را درست پهن نمایید تا کاملا بر روی زمین مسطح باشد . اجازه دهید فرش به مدت حداقل 24 تا 28 ساعت با وزن خود بصورت مسطح پهن باشد . برای برخی از فرشها این زمان ممکن است به چند هفته به طول بیانجامد .

با استفاده از  روش های زیر می توانید به روند مسطح شدن فرش کمک نمایید , اگر چنانچه فرش به خودی خود صاف نمی باشد :

 

تا کردن چین فرش(قالیشویی) در جهت مخالف . این عمل را “رول معکوس” یا “رول به پشت” می نامند . هنگام رول نمودن به دقت به سروصداهای ناشی از شکستن فرش گوش دهید . اگر شما هرگونه صدایی شنیدید , بلافاصله توقف نمایید .

اجسام سنگین مانند مبل را در بالای فرش(قالیشویی) قرار دهید , اجازه دهید با وزن خود , چین و چروک و محل تا خوردگی ها را مسطح نماید .

========================================

قالیشویی,قالیشویی ارزان,قالیشویی اعلا,قالیشویی تهران,قالیشویی ادیب,قالیشویی گل,قالیشویی راگا,قالیشویی ابریشم,قالیشویی آرش,قالیشویی غرب,قالیشویی شرق,قالیشویی عزیزی,قالیشویی محمد,قالیشویی شربت,قالیشویی شامپو,قالیشویی مواد,شستشوی فرش,شستشوی فرش بدون چروک,فرش بدون چروک,شستشوی فرش

=========================================

قالیشویی 

خشکشویی مبلمان و موکت

شستشوی انواع فرشهای دستباف و ماشینی

بارعایت اصول مذهبی با بهترین مواد شوینده و نرم کننده

رفوگری ، رفع پوسیدگی ورنگبرداری

 

مقالات قالیشویی

قالیشویی راگا :قالیشویی با امکانات برتر