• raga01
  • قالیشویی برای تمام فصول
  • قالیشویی ممتاز پایتخت
image carousel by WOWSlider.com v7.7

قالیشویی در مناطق تهران

قالیشویی|قالیشوئی|قالیشوی|قالیشویی راگا

قالیشویی در مجیدیه جنوبی(10% تخفیف ویژه )

بسمه تعالی

  

کارخانه قالیشویی و خشک شویی و مبل شویی  راگا با مدیریت عزیزی

تلفن های تماس با دفتر مرکزی:

02122510041

02122518001

 

 

چگونه بدانیم که یک قالیشویی مجاز است یا نه؟

با وجود تبلیغات های زیاد در سطح شهر و اس ام اس های تبلیغاتی اینکه بتوانیم یک قالیشویی معتبر و مجاز را شناسایی و به آن اعتماد کنیم یک کار بسیار سخت است .

متاسفانه در ایام عید نیز افراد شروع به ایجاد شرکت های غیر مجاز و صوری کرده و بعد از دریافت فرش ها آن هارا دیگر بازنمیگردانند و بعد از جمع آوری تعداد قابل توجهی فرش شرکت را تخلیه کرده میکنند.

بررسی کردن نام قالیشویی مورد نظر در لیست سایت اتحادیه قالیشویان یک امر بسیار مهم میباشد.

اگر کیفیت و تعهد برایتان خیلی اهمیت دارد شرکتی را انتخاب کنید که دارای کارخانه باشد و برای شستشو به کارخانه دیگری فرش ها برد نشود تا بتوان جهت پیگیری اقدام بهتری انجام داد .

به هیچ عنوان به قیمت هایی که ارائه میشود اعتماد نکنید زیرا اتحادیه هرساله نرخ مجاز برای قالیشویان را تعیین مینماید.

 زمانی که سرویس کار برای بردن قالی ها مراجعه میکند حتما  لگوی کارخانه روی ماشین نصب و به وضوح قابل مشاهده باشد.

زمانی که فرش را تحویل گرفتید جلوی کارشناس آن را باز کرده و بررسی نمایید.

درباره ی راگا:

 

شستشوي دقيق و اصولي فرش بايد به نحوي باشد كه هدف اصلي به خوبي و بودن كمترين صدمه به فرش تحقق يابد ، يعني فرش از آلودگي ها و سطوح چرك زدوده شده و كاملاً پاكيزه گردد، پس از انكه تمام فرش به خوبي خيس شد ،مواد پاك كننده به مقدار مناسب روي سطح قالي ريخته شود . در اين كارگاه قاليشويي دستگاههاي خاصي طراحي و ساخته شده كه داراي برسهاي بزرگ و دايره اي شكل مي باشد و توسط نيروي برق به حركت در مي آيد و به آهستگي سطح فرش را سائيده و نقاط تيره و چرك آن را مي شويد . پس از آنكه تمام فرش را شسته شد ، توسط شلنگهاي آب كه داراي دوش هاي پخش كننده آب است و فشار آب قابل تنظيم مي باشد ، تمام فرش شسته و مواد شوينده به خوبي از قالي دور مي شود . پس از آنكه مواد شوينده از لاي پرز فرش خارج شد ، فرش را به طور كامل و يكجا درون حوضچه هاي بزرگ آب فرو مي كنند تا به اصطلاح آبكشي شود . ( براي شستشوي فرش از مواد پاك كننده و خنثي و يا مواد شوينده مخصوص فرش استفاده مي شود ) در قاليشويي جهت آبگيري از دستگاههاي خاصي استفاده مي گردد كه عملكرد آن شبيه دستگاههاي سانتريفوژ است . اين دستگاهها محفظه اي استوانه اي هستند كه فرش را داخل آن و به ديواره فلزي و مشبك آن مهار كرده و با روشن شدن ، بسرعت و با حركت دوراني به چرخش در مي آيد . در اين حالت به خاطر نيروي گريز از مركز ، بيشتر آب موجود در درون قالي به طرفين هدايت شده و از درون ديواره مشبك كه در پشت قالي قرار دارد خارج مي گردد . در بسياري موارد اين دستگاهها مقداري حرارت توليد مي نمايند تا عمل خشك كردن قالي كمي تسريع يابد . فرش پس از شستشو و آبگيري بحالت گسترده در نور غير مستقيم خورشيد (از پشت و رو) آبگيري مي شود و بعد از خروج رطوبت اضافي بحالت نيمه مرطوب در معرض هوا آويخته مي شود .

 

همه ما میدانیم فرش و ظاهر منزل نشانگر سلیقه و هویت اعضای خانه میباشد. فرش در خانه جلوه گر و نمایانگر ظاهر زیبای منزل است و به دلیل در معرض دید بودن از اهمیت زیادی برخوردار است , می تواهد ججذاب و چشمگیر باشد یا برعکس زننده و دلگیر , پس در نتیجه با شستن و تمیز کردن قالی ها میتوان فضای منزل را جذاب و چشمگیر کرد تا هم خود ساکنین از تمیز بودنش لذت ببرند هم اطرافیان .در ساختمان های تجاری نیز موکت های سالن های کنفرانس و... بدلیل جذب مشتری و ارباب رجوع از اهمیت بیشتری برخوردارند . همچنین تمیزبودن محل کار و خانه برای انسان روحیه و نشاط به همراه دارد. #قالیشویی راگا برای ایجاد آرامش و زیبایی منزلتان همواره در خدمت شماست.

خدمات مرتبط : شستشوی فرش های دستبافت ونفیس _ شستشوی فرش های ابریشم وکرک ابریشم _  شستشوی موکت در منزل و اداره _  خشکشویی مبل و خوشخواب و موکت در قالیشویی _ شستشوی پرده و پتو وملحفه و روفرشی و... _ خشکشویی مبلمان در منزل  _ خشکشویی خوشخواب در منزل _ رفوگری _  ریشه زنی  _ حاشیه بافی _  رفع سوختگی فرش _ رنگبرداری فرش دستبافت _ لکه گیری _ شیرازه دوزی_ 

 

 

 

 

 


 

 

 

http://ragacarpet.ir

  

تلفن های تماس با راگا:

 

 دفنر مرکزی : 22510041 - 22518001

 

شعبه غرب : 44024771 - 44024881 - 86018048 - 88569728

 

شعبه شرق : 77739447 - 77739450 - 33835071 - 33803577 

 

شعبه شمال : 22325917 – 22314514

 

مقالات قالیشویی

قالیشویی راگا :قالیشویی با امکانات برتر